Westernunion & Moneygram

Western Union & Money Gram


money gram

Money Gram

با استفاده از خدمات شرکت مانی گرم  شما قادر خواهید بود تا هر مبلغی را برای دوستان و آشنایان خود در هر کشوری ارسال نمائید. این روش معمولاً برای مواردی استفاده می شود که اولاً گیرنده وجه دارای حساب بانکی نبوده و ثانیاً هر چه سریعتر باید وجه مورد نظر را دریافت کند. از جمله خدمات دیگر مانی گرم  می توان به پرداخت قبوض در هر کشوری اشاره کرد که با این روش دیگر نیازی به حضور خود شخص نیست و این شرکت با وجود بیش از 275000 مامور در بیش از 194 کشور این کار را در اسرع وقت انجام می دهد چرا که حواله های مانی گرم Money Gram بسیار فوری بوده و در همان روز و حوداً یک ساعت پس از ارسال قابل دریافت می باشد..


western-union-logo

Western Union

شرکت وسترن یونیون شرکتی امریکایی است که در سال 1851 با هدف انتقال سریع و بدون محدودیت پول در دنیا تاسیس شد. فعالیت این شرکت مالی، از همان ابتدا با استقبال زیادی از جانب اکثر کشورهای دنیا مواجه شد.این شرکت پس از نزدیک 60 سال از شروع فعالیت خود در دنیا، در حال حاضر بیش از 400هزار نمایندگی در 240 کشور دنیا دارد و توانسته است جای خود را بخوبی در عرصه تجارت آزاد مالی باز نماید. این شرکت با بیش از 6100 کارمند توانست تا در سال 2010 میلادی درآمد سالیانه خود را به 5 بیلیون دلار امریکا افزایش دهد.

شرکت وسترن یونیون معمولا در هر کشور دارای دفاتر متعددی است . این دفاتر یا در بانکهای طرف قرار داد این شرکت مستقر هستند یا بصورت باجه نسبت به ارسال و دریافت وجه اقدام می کنند .


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *